Odblaskowy konkurs rozstrzygnięty - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odblaskowy konkurs rozstrzygnięty

Data publikacji 09.09.2015

Wczoraj rozstrzygnięty został konkurs na projekt elementu odblaskowego skierowany do dzieci biorących udział w wakacyjnych spotkaniach dotyczących bezpieczeństwa. Nagrody główne oraz nagrody pocieszenia ufundował Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Sokółce oraz Biblioteka Publiczna w Sokółce.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wraz z pracownicami Biblioteki Publicznej w Sokółce rozstrzygnęli wczoraj konkurs, który został ogłoszony w lipcu. Dotyczył on stworzenia projektu elementu odblaskowego dowolnie wybraną metodą: rysowanie, malowanie, czy też wyklejanie i skierowany był do dzieci biorących udział w zajęciach „Wakacje z Biblioteką”. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani odblaskami, natomiast laureaci otrzymali pamięć przenośną, torby na basen oraz odblaskowe czapki i szelki. To pierwsze takie wspólne działania biblioteki oraz funkcjonariuszy z Sokółki, które z całą pewnością wpiszą się na stałe w działalność obu instytucji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl