Nietrzeźwa niedziela na drogach powiatu sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwa niedziela na drogach powiatu sokólskiego

Data publikacji 09.11.2015

W minioną niedzielę sokólscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Obaj nie posiadali uprawnień do kierowania. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

W niedzielę, kilka minut po północy w Kuryłach sokólscy policjanci zatrzymali do sprawdzenia mężczyznę kierującego volkswagenem. Od kierującego wyczuwalna była silna woń alkoholu. Po  badaniu urządzeniem kontrolnym stanu trzeźwości - okazało się, że 31-latek w wydychanym powietrzu ma 1,47 promila alkoholu. W wyniku dalszych sprawdzeń okazało się także, że nie posiada uprawnień do kierowania. Drugiego nieodpowiedzialnego kierowcę policjanci ujawnili po godzinie 18.00 w Janowie na ulicy Białostockiej. 52-letni mężczyzna jadąc audi miał w wydychanym powietrzu 1,74 promila alkoholu oraz nie posiadał prawa jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie obaj mężczyźni odpowiedzą  przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolkaka.policja.gov.pl