Wigilijne spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Sokolce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wigilijne spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Sokolce

Data publikacji 28.12.2015

23 grudnia w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Pracownicy, funkcjonariusze oraz zaproszeni goście przełamali się opłatkiem i złożyli świąteczne życzenia.

W środowe popołudnie w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkali się policjanci, pracownicy policji oraz zaproszeni goście aby tradycyjnie przy śpiewie kolęd przełamać się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Sokółce insp. mgr Krzysztof Mróz, który życzył wszystkim pracownikom szczęśliwych i spokojnych świąt spędzonych razem z rodziną. W spotkaniu uczestniczył również ksiądz Stanisław Gniedziejko - proboszcz Parafii Świętego Antoniego w Sokółce oraz ksiądz Włodzimierz Misiejuk proboszcz Parafii Świętego Aleksandra Newskiego, którzy po modlitwie oraz wspólnym śpiewaniu kolęd przekazali zebranym gościom oraz ich rodzinom życzenia świąteczne. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl