„Bezpieczne ferie” w Sokółce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Bezpieczne ferie” w Sokółce

Data publikacji 21.01.2016

Sokólska policjantka, w ramach realizowanych działań „Bezpieczne ferie”, przeprowadziła spotkanie z uczniami ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sokółce. Prelekcja dotyczyła bezpiecznych zachowań podczas zimowego wypoczynku.

Głównym celem spotkań realizowanych  w ramach działań „Bezpieczne ferie” jest zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym. Mundurowi podczas spotkań z dziećmi rozmawiają na temat tego jak spędzić zimowy wypoczynek, aby był on radosny i bezpieczny. Wczoraj sokólska policjantka odwiedziła najmłodszych ze Szkoły Podstawowej Nr1 w Sokółce, gdzie na zaproszenie nauczycieli przeprowadziła krótką pogadankę profilaktyczną. Funkcjonariuszka przypomniała słuchaczom o podstawowych i zarazem najważniejszych zasadach, którymi należy się kierować podczas zimowych zabaw. Udzieliła również wielu cennych rad, które pozwolą na bezpieczne spędzenie nadchodzących ferii. Na zakończenie spotkania, z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka, dzieci otrzymały od policjantki laurki do kolorowania, którą będą mogły przekazać swoim babciom i dziadkom.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl