Policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę pod wpływem narkotyków - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę pod wpływem narkotyków

Data publikacji 11.03.2016

Wczoraj policjanci patrolując teren Sokółki zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem pod wpływem amfetaminy. Dodatkowo przy 28-latku mundurowi znaleźli ten sam narkotyk. Kierujący stracił prawo jazdy i teraz zajmie się nim sąd.

Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku pełniąc wczoraj służbę patrolową na terenie Sokółki zauważyli w pewnym momencie volkswagena, którego kierowca na widok radiowozu nagle zmienił kierunek jazdy. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Gdy mundurowi zatrzymali golfa do kontroli okazało się, że za jego kierownicą siedzi 28-latek. Jego zachowanie wskazywało, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Przypuszczenia policjantów potwierdził pozytywny wynik testu na zawartość narkotyków, który wskazał, że kierujący jest pod wpływem amfetaminy. Dodatkowo podczas sprawdzania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli przy nim zawiniątko z folii aluminiowej, w którym znajdował się biały proszek. Ponadto po przeszukaniu miejsca zamieszkania 28-latka mundurowi zabezpieczyli kolejny pakunek, również z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że w obydwu przypadkach była to amfetamina, o łącznej wadze blisko 6 gramów. Mężczyzna stracił prawo jazdy i teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl