Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

Data publikacji 18.03.2016

77-letni kierowca ciągnika trafił do szpitala po tym jak na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zderzył się z jadącą lokomotywą. Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.

Wczoraj, około godz. 12.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokółce otrzymał informację, że na niestrzeżonym przejeździe kolejowym znajdującym się na torach do Kuźnicy doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z lokomotywą. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że kierujący ursusem 77-latek jadąc w kierunku Malawicz, przejeżdżając przez tory kolejowe zderzył się z nadjeżdżającą z prawej strony lokomotywą. Kierowca ursusa z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. W trakcie zdarzenia 53-letni maszynista lokomotywy był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności tego  wypadku szczegółowo wyjaśniają sokolscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl