Uroczysta zbiórka w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczysta zbiórka w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce

Data publikacji 27.05.2016

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkali się z Wiceministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosławem Zielińskim oraz Komendantem Wojewódzkim Policji w Białymstoku inspektorem Danielem Kołnierowiczem. W trakcie uroczystej Zbiórki Wiceminister wręczył rozkaz o powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce podinspektorowi Krzysztofowi Pawłowskiemu oraz wręczył nagrody Komendanta Głównego Policji wyróżnionym Policjantom.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce, funkcjonariusze oraz pracownicy Policji spotkali się na uroczystej zbiórce, w której wziął udział Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Daniel Kołnierowicz. Po przywitaniu zebranych osób Wiceminister wręczył podinsp. Krzysztofowi Pawłowskiemu dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego rozkaz o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce, życząc jak najlepszej służby na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Sokolskiego. Z rąk ministra odebrali również nagrody funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP w Sokółce, wyróżnieni przez Komendant Główny Policji nadisp. Jarosława Szymczyka za osiągnięcia w służbie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl