Spotkanie z uczniami w Szkole Podstawowej w Janowszczyźnie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z uczniami w Szkole Podstawowej w Janowszczyźnie

Data publikacji 13.06.2016

Sokólscy policjanci odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Janowszczyźnie. To kolejne spotkanie mundurowych dotyczące bezpiecznych zachowań w trakcie zbliżających się wakacji.

Dziś W Szkole Podstawowej w Janowszczyźnie gośćmi najmłodszych uczniów byli sokólscy policjanci. Funkcjonariuszka Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sokółce rozmawiali z najmłodszymi na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji. Uczniowie przypomnieli sobie zasady, jakimi należy się kierować w kontaktach z obcymi osobami, jak reagować gdy obok znajdzie się agresywny pies, gdzie i na czym wolno pływać oraz jak pomagać rodzicom w pracach domowych, aby nikomu nie stała się krzywda. Szczególną uwagę zwróciła na sposób poruszania się dzieci w rejonie dróg. Na pamiątkę spotkania uczniowi otrzymali znaczki odblaskowe, a policjantka przypomniała, że nie tylko dzieci, ale każdy poruszając się po zmroku poza terenem zabudowanym ma obowiązek ich noszenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl