Nietrzeźwe poniedziałkowe popołudnie na drogach Powiatu Sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwe poniedziałkowe popołudnie na drogach Powiatu Sokólskiego

Data publikacji 18.10.2016

Wczoraj sokólscy policjanci na drogach powiatu ujawnili troje nieodpowiedzialnych kierowców. Wśród nich znalazł się 36-latek, który w wydychanym powietrzu miał ponad 3 promile alkoholu oraz kobieta jadąca pod wpływem środków odurzających. Ujawnieni kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

W minionej dobie na drogach powiatu sokólscy policjanci ujawnili troje nieodpowiedzialnych kierowców. Rekordzistą okazał się 35-latek zatrzymany do sprawdzenia po godzinie 22.00 w Janowszczyźnie. Kierowca audi miał 3,21 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Po godzinie 17.00 w jednej z wsi gminy Janów funkcjonariusze policji zatrzymali do sprawdzenia kierowcę ciągnika rolniczego. W trakcie kontroli okazało się, że 43-latek w wydychanym powietrzu miał ponad 1,2 promila alkoholu i nie posiada przy sobie prawa jazdy. Ostatnią nieodpowiedzialną osobą okazała się 27-letnia kobieta. Mundurowi zatrzymali ją do kontroli we wtorek przed godziną 2.00 w Sokółce na ulicy Przemysłowej. Jej zachowanie wskazywało, że może ona znajdować się pod wpływem środka odurzającego. Podejrzenia mundurowych potwierdził pozytywny wynik testu na zawartość narkotyków. Badanie wskazało, że młoda kobieta jest pod działaniem amfetaminy oraz kokainy i nie posiada przy sobie prawa jazdy.

Nieodpowiedzialni kierowcy, za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl