Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Sokółce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Sokółce

Data publikacji 21.10.2016

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotykając się z mieszkańcami Powiatu Sokólskiego przybliżają cel i zasady funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W minioną środę I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce wziął udział w spotkaniu z okazji 65-rocznicy powstania Polskiego Związku Niewidomych. Życząc zebranym sukcesów na drodze prywatnej jak i zawodowej, mł. insp. Krzysztof Pawłowski przypomniał o nowym narzędziu, dzięki któremu można powiadamiać policję o zagrożeniach nie wymagających natychmiastowej reakcji ze strony służb interwencyjnych. Natomiast w czwartek popołudniu sokólscy funkcjonariusze spotkali się z członkami rady pedagogicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sokółce a następnie z przedstawicielkami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przedstawili zebranym osobom jak interaktywnie wskazać miejsca, w których zagrożone są bezpieczeństwo i porządek publiczny.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl