„Wielkie święto małego człowieka” z sokólską policją - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Wielkie święto małego człowieka” z sokólską policją

Data publikacji 09.06.2017

Sokólscy policjanci wzięli udział w festynie zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sokółce pn.; „Wielkie Święto Małego Człowieka”. Spotkania plenerowe to świetna okazja do zaprezentowania zebranym nowoczesnych aplikacji policyjnych, jak również promowanie bezpiecznych postawy, szczególnie teraz, tuż przed zbliżającymi się wakacjami.

Wczoraj w Sokółce w trakcie festynu zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Sokółce pn.: „Wielkie Święto Małego Człowieka” sokólscy policjanci zorganizowali stoisko profilaktyczne, przy którym aktywnie promowali bieżące przedsięwzięcia policyjne. Mundurowi prezentowali swoje pojazdy, wyposażenie, informowali mieszkańców o aplikacji „Moja Komenda”, prezentowali założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zachęcali młodzież do wstąpienia w szeregi Policji. W ramach prowadzonych działań ,,Kręci mnie bezpieczeństwo” mundurowi rozmawiali z uczestnikami festynu o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku i konieczności noszenia odblasków. Szczególną uwagę poświęcili wypoczynkowi nad wodą oraz bezpieczeństwu w ruchu drogowym. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl