PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ O 62 KM/H – STRACIŁ PRAWO JAZDY - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ O 62 KM/H – STRACIŁ PRAWO JAZDY

Data publikacji 20.06.2017

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sokółce, w trakcie kontroli miejsca wskazanego, jako zagrożone w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, ujawnili nieodpowiedzialnego kierowcę samochodu osobowego. Przekroczył on dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 62 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a także został ukarany mandatem karnym.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, w miniony piątek, dokonywali kontroli prędkości w miejscowości Krugło. Punkt ten został zaznaczony na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako miejsce, gdzie kierowcom zdarza się przekraczać dozwoloną prędkość. W trakcie prowadzonej na tym odcinku kontroli drogowej, sokólscy funkcjonariusze zatrzymali po godzinie 10.00, kierującego pojazdem marki Volksvagen. Jechał on w obszarze zabudowanym z prędkością 112 km/h. Z uwagi na fakt, że 43-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h, mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Ponadto, nieodpowiedzialny kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych. 

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl