Wakacyjne miasteczko ruchu drogowego z sokólską Policją - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wakacyjne miasteczko ruchu drogowego z sokólską Policją

Data publikacji 29.06.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce włączyli się w edukacyjno – sportową inicjatywę pn. „Miasteczko ruchu drogowego”. Przez całe wakacje, w każde niedzielne popołudnie pod okiem mundurowych najmłodsi cykliści będą mogli zgłębić technikę prawidłowego poruszania się po drodze.

W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo" sokólscy mundurowi uczestniczyć będą w edukacyjno – sportowej inicjatywie pn. „Miasteczko ruchu drogowego”. Przedsięwzięcie to, po raz pierwszy zorganizowane zostało w 2016 roku przez Burmistrz Sokółki, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce, Komendę Powiatową Policji w Sokółce, Sokólski Klub Kolarski „Sokół” oraz Straż Miejską w Sokółce.

Przez całe wakacje, w każde niedzielne popołudnie w godzinach 15.00-18.00 na Osiedlu Zielonym w Sokółce zapraszamy wszystkie chętne rodziny do aktywnego uczestnictwa w profesjonalnej „szkole bezpiecznej jazdy” na rowerach, hulajnogach, rolkach itp. Pod okiem specjalistów najmłodsi będą mogli zgłębić technikę prawidłowego poruszania się po drodze, prawidłowego sygnalizowania wykonywanych manewrów oraz zapoznać się ze znakami drogowymi.