"Wakacje w mieście" w Sokólskim Ośrodku Sportu i Rekreacji - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Wakacje w mieście" w Sokólskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

Data publikacji 17.07.2017

Na plaży zalewu sokólskiego, w miniony piątek sokólscy policjanci wraz ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Sokółce, przeprowadzili wspólne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa wypoczywających nad wodą. Akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo .. nad wodą” została objęta honorowym patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

Sokólscy policjanci, w miniony piątek  przyłączyli się do pokazów ratownictwa wodnego zorganizowanych nad zalewem sokólskim przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sokółce. Głównym celem działań była poprawa bezpieczeństwa i porządku na obszarach wodnych oraz terenach bezpośrednio do nich przyległych. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć pokaz ratowania osoby tonącej i udzielania jej pierwszej pomocy przedmedycznej. Dodatkowo, mundurowi zaprezentowali radiowozy, ktore wykorzystywane są podczas codziennej służby.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl