Weekendowe miasteczko ruchu drogowego w Sokółce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Weekendowe miasteczko ruchu drogowego w Sokółce

Data publikacji 25.07.2017

W sokólskim miasteczku ruchu drogowego, po raz kolejny najmłodsi sokólscy rowerzyści spotkali się z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce. W trakcie spotkania policjanci rozmawiali o obowiązujących przepisach, a także wskazywali dzieciom prawidłowy sposób poruszania się po drodze.

Na Osiedlu Zielonym w Sokółce, w niedzielne popołudnie, odbyło się kolejne spotkanie w miasteczku ruchu drogowego, w którym udział wzięli funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji oraz Straży Miejskiej w Sokółce. Pod okiem mundurowych najmłodsi cykliści ćwiczyli prawidłowy sposób poruszania się po drodze, zapoznawali się ze znakami drogowymi oraz ćwiczyli prawidłowe sygnalizowanie wykonywanych manewrów. Każdy z uczestników otrzymał element odblaskowy, który przysłuży się każdemu z nich do bezpiecznego poruszania się po drodze. Wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii pod hasłem "Kręci mnie bezpieczeństwo", objętej honorowym patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl