Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA: PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ O 63 KM/H – STRACIŁ PRAWO JAZDY

Data publikacji 04.09.2017

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sokółce na ulicy Goniądzkiej w Suchowoli, po raz kolejny ujawnili kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. W konsekwencji mężczyzna stracił prawo jazdy, a ponadto został ukarany mandatem karnym.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, w trakcie kontroli miejsca wskazanego jako zagrożone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zatrzymali kierującego, który przekroczył prędkość o 63 km/h w terenie zabudowanym. Wczoraj po godzinie 17.00 w Suchowoli na ulicy Goniądzkiej policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się samochód jedzie z prędkością 113 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę renault do kontroli drogowej. 25-letni mężczyzna za przekroczenie dozwolonej prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Z uwagi na fakt, że kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 63 km/h, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do odpowiedniego organu z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl