Sprawcy rozboju tymczasowo aresztowani - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy rozboju tymczasowo aresztowani

Data publikacji 05.10.2017

Sokólscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój, do którego doszło we wrześniu. Wtedy to sprawcy pobili dwóch 21-latków, zabrali ofiarom telefony komórkowe oraz portfel. Wczoraj 28 i 29-latek usłyszeli zarzut dokonania rozboju i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w połowie września, w godzinach popołudniowych poinformowany został o rozboju, do którego doszło w pobliżu stadionu miejskiego w Dąbrowie Białostockiej. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z patrolówki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że dwaj nieznani sprawcy zaatakowali dwóch 21-latków, zabrali im telefony komórkowe, portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy w kwocie 15 złotych. Ponadto grożąc, zmusili ich do podjęcia 400 złotych z pobliskiego bankomatu i oddalili się w nieznanym kierunku. 
Dzięki skutecznej pracy policjantów na podstawie zebranego materiału dowodowego, w minioną niedzielę mundurowi zatrzymali 28 i 29-latka podejrzanych o ten czyn. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzut dokonania rozboju i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl