Rozmawiali na temat bezpieczeństwa w Krynkach - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozmawiali na temat bezpieczeństwa w Krynkach

Data publikacji 01.06.2018

Policjanci z Posterunku Policji w Krynkach zorganizowali debatę społeczną w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Krynkach. Na temat lokalnego bezpieczeństwa rozmawiali z mundurowymi przedstawiciele miasta i gminy oraz mieszkańcy.

Policjanci z  Posterunku Policji w Krynkach przeprowadzili w środę debatę społeczną na temat bezpieczeństwa w gminie Krynki. W debacie wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz mieszkańcy Krynek. Policjanci zaprezentowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa i omówili zasady jej funkcjonowania. Pokazali efekty, jakie udało się osiągnąć przy jej pomocy. W dalszej części debaty zostały przedstawiony dzielnicowy oraz realizowane przez niego plan priorytetowe. Omówiono zadania zawarte w programie „Dzielnicowy bliżej nas”, a także funkcjonowanie mobilnej aplikacji „Moja komenda”. Następnie przekazano informacje na temat szeroko rozumianej działalności profilaktycznej prowadzonej przez funkcjonariuszy na terenie gminy Krynki. Policjanci mówili o działaniach ukierunkowanych na zwiększanie poczucia bezpieczeństwa obywateli, ale także o kształtowaniu zachowań, które w realny sposób przyczyniają się do zmniejszenia zjawisk społecznie niepożądanych. Zainteresowane osoby otrzymały ulotki z informacjami dotyczącymi trwającego doboru do służby w Policji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl