Rozpoczął Nowy Rok… kierując w stanie nietrzeźwości - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczął Nowy Rok… kierując w stanie nietrzeźwości

Data publikacji 02.01.2019

Pierwszego nietrzeźwego kierującego w Nowym Roku sokólscy policjanci zatrzymali na terenie gminy Korycin. 27-letni kierowca opla miał blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

Do zatrzymania pierwszego nietrzeźwego kierującego w Nowym Roku  doszło 1 stycznia 2019 roku, po godzinie 3:00. Sokólscy policjanci zatrzymali 27-latka, który na terenie gminy Korycin kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. Jego prawo jazdy zostało zatrzymane i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

Policjanci przestrzegają przed kierowaniem pojazdem pod wpływem alkoholu. Pijany kierowca stwarza zagrożenie zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego!

Policjanci apelują do kierujących o zachowanie ostrożności na drodze. Panujące obecnie trudne warunki drogowe (między innymi: mokra i śliska nawierzchnia, szybko zapadający zmrok) wymuszają na użytkownikach dróg większą niż zwykle uwagę.