Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dla tych policjantów 12 kilometrów biegu i ponad 50 przeszkód to żadne wyzwanie!

Data publikacji 08.05.2019

W tegorocznej edycji biegu Runmageddon w Ełku wzięli udział dwaj sokólscy policjanci. Funkcjonariusze zmierzyli się z szeregiem przeszkód. Jak się okazało zasieki z druku kolczastego czy też czołganie się w błocie - to dla nich żadne wyzwanie!

Bieg typu Runmageddon to bieg organizowany dla prawdziwych twardzieli. Mnóstwo skomplikowanych przeszkód, które stanowią wyzwanie dla większości ludzi. Z zasiekami z drutu kolczastego, drabinkami czy też czołganiem się w błocie zmierzyli się również dwaj policjanci – przewodnik psa służbowego sierż. Grzegorz Zubiel oraz dzielnicowy z Posterunku Policji w Krynkach asp. Paweł Stasiński. Nie da się ukryć, że sport jest ich hobby.

W ramach biegu Runmageddon wybrali wersję biegu „Classic”. Oznacza to, że mieli do przebiegnięcia 12 kilometrów, a ponad 50 przeszkód do pokonania.

Dali jednak radę. Na mecie byli zmęczeni, ale przy tym zadowoleni. Zmieścili się w czasie poniżej dwóch godzin.

Gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy!

  • Dwaj policjanci w strojach sportowych i żółtych koszulkach z napisem Runmageddon, stoją obok siebie przed żółtym, walcowatym balonem z napisami Runmageddon.
  • Dwaj policjanci stoją na parkingu trzymając razem niebieską sportową koszulkę z napisem na plecach KPP SOKÓŁKA oraz numerem 3
  • Dwóch policjantów po ukończonym biegu, podczas fotografii na pamiątkowej "ściance". Koszulki sportowe, które mają na sobie są mokre i w błocie. Policjanci mają pamiątkowe medale, a jeden z nich trzyma w dłoniach żółtą tabliczkę z napisem "Zrobiliśmy dzisiaj coś, czego Tobie się nie chciało".