Dąbrowscy policjanci przyjęli wyzwanie #GASZYNCHALLENGE - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dąbrowscy policjanci przyjęli wyzwanie #GASZYNCHALLENGE

Data publikacji 19.06.2020

Policjanci z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej również włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge, aby pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują, także tym najmłodszym. Do zadania zostali nominowani przez mundurowych z Placówki Straży Granicznej w Nowym Dworze. Podjęli to wyzwanie! Wszyscy razem pomóżmy Urszulce w walce z chorobą!

Dąbrowscy policjanci podjęli wyzwanie do ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Służba wymaga od funkcjonariuszy ciągłego podnoszenia formy i sprawności fizycznej. Podczas wyszkolenia strzeleckiego mundurowi, wystrzałowo podeszli do realizacji zadania. Tym bardziej, gdy cel sportowej aktywności jest tak szczytny. Policjanci wsparli tym samym działania mające na celu niesienie pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują w walce z chorobą - Urszulce Wałachowskiej, jak i innym dzieciom, znajdującym się w podobnie trudnej sytuacji.

https://dzieciom.pl/podopieczni/34333

Po wykonaniu zadania Komendant Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej nadkomisarz Paweł Jakubiak nominował do tej inicjatywy:

  • Urząd Miejski w Dąbrowie Białostockiej
  • Klasę mundurową ZS w Dąbrowie Białostockiej
  • Salezjański Ośrodek Wychowawczy w Rożanymstoku

Opis filmu: Policjanci w trakcie wyszkolenia strzeleckiego realizują #gaszynchallenge.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 45.02 MB)