Poszukujemy sprawcy rozboju - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy rozboju

Data publikacji 28.01.2011

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce poszukują sprawcy rozboju. Jest już jego portret pamięciowy.

Do zdarzenia doszło 21 stycznia około godziny 14:30 na ulicy Piłsudskiego. Do sklepu jubilerskiego mieszczącego się w centrum handlowym  wszedł mężczyzna i grożąc ekspedientce przedmiotem przypominającym broń zażądał wydania wyrobów jubilerskich. Łańcuszki, przewieszki i pierścionki włożył do czarnej  ekologicznej torby i uciekł ze sklepu zamykając w środku sprzedawczynię.

Sprawca z wyglądu w wieku 35-37 lat, wzrost około 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała. Twarz podłużna, odstające kości policzkowe,  oczy przymrużone najprawdopodobniej koloru szarego. Mężczyzna miał zarost o długość około 5 mm koloru rudego.  Ubrany był w kurtkę ¾ koloru khaki, sięgającą  do połowy uda, zapinaną na suwak  z doczepianym kapturem. W czasie napadu na głowie posiadał czapkę lub naciągnięty kaptur. Na szyi miał czarny szalik.

Funkcjonariusze z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku opracowali portret pamięciowy mężczyzny.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zdarzenie i mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokółce pod numerem telefonu /85/ 711 03 33 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu 997 lub komórkowy 112. Gwarantujemy anonimowość.