Ferie 2012 - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ferie 2012

Data publikacji 01.02.2012


W związku z rozpoczętymi feriami zimowymi na stronie internetowej dotyczącej bezpieczeństwa najmłodszych http://www.bezpiecznik-podlaskie.pl/ uruchomiono nową grę skierowaną do najmłodszych „Ferie z Detektywem”.

W zakładce "Ferie zimowe" codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 9.00 umieszczana będzie historia, której bohaterem jest Detektyw Bezpiecznik, otrzymujący zlecenie rozwiązania zagadkowego i tajemniczego śledztwa. Każdy z uczestników zabawy będzie mógł wcielić się w rolę Detektywa i korzystając z podpowiedzi rozwiązać zagadkę. Uczestnicy zabawy będą mieli możliwość wspólnego rozwiązania śledztwa za pomocą umieszczonego na stronie czatu. Podczas zabawy biorący w niej udział zapoznają się z zasadami bezpiecznego spędzania czasu wolnego w okresie zimowego wypoczynku. Codziennie trzy pierwsze osoby, które poprawnie rozwiążą zagadkę otrzymują nagrody. Po dwóch tygodniach – tj. 3 lutego dla uczestników internetowej zabawy „Ferie z Detektywem” zorganizowane zostanie podsumowanie  „Ferii 2012”.

Policjanci w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym tradycyjnie kontrolować będą stan techniczny, uprawnienia i stan trzeźwości kierowców autokarów i innych użytkowników dróg. W tym celu organizatorzy wyjazdów turystycznych, opiekunowie, zorganizowanych grup oraz rodzice mogą zgłaszać potrzebę kontroli autobusu przed wyjazdem w trasę dzwoniąc w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 – 15.00 do sekretariatu Wydziału Ruchu Drogowego w KPP Sokółce na numer 85 711 0272 lub przesyłając fax na nr 85 711 0230, 85 711 0215.