Zmiany w sokólskiej Policji - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zmiany w sokólskiej Policji

Data publikacji 24.02.2012

Dziś policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce podziękowali za wieloletnią współpracę inspektorowi Wiesławowi Małachwiejowi - Komendantowi Powiatowemu Policji w Sokółce.


Dziś o 14 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkali się pracownicy oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce aby uroczyście podziękować za wieloletnią wspólną służbę odchodzącemu na emeryturę Panu inspektorowi Wiesławowi Małachwiejowi. To właśnie w sokólskiej jednostce w maju 1990 roku rozpoczął swoją karierę zawodową. Przez ten czas przeszedł wszystkie szczeble kariery, od stanowisk wykonawczych w pionie kryminalnym, prewencji, ruchu drogowym gdzie pełnił funkcję naczelnika wydziału do stanowiska Komendanta Powiatowego Policji. Dowodził sokólską jednostką od kwietnia 2009 roku, wcześniej pełniąc przez 9 lat funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce.


Podlaski Komendant Wojewódzki Policji z dniem 25 lutego 2012 roku powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce obecnemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce komisarzowi Jackowi Depczyńskiemu.