Sokólscy policjanci odwiedzili przedszkolaków - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy policjanci odwiedzili przedszkolaków

Data publikacji 26.04.2012

Sokólscy policjanci w ramach kampanii „Bezpieczny przedszkolak” odwiedzili Przedszkole Nr 5 w Sokółce, gdzie uczyli dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa, które mogą uchronić maluchy przed różnego rodzaju zagrożeniami. 

Wczoraj sokólscy policjanci odwiedzili Przedszkole Nr 5 w Sokółce. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak”. Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, uczyli między innymi w jaki sposób prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Ponadto mundurowi przypomnieli najmłodszym jak należy zachowywać się w kontakcie z osoba obcą, jakich zasad należy przestrzegać podczas zabawy w domu i na podwórku, a także jak zachowywać się w przypadku ataku groźnego psa. Funkcjonariusze opowiadali dzieciom także o swojej służbie. Takie spotkania służą przybliżeniu wizerunku policjanta jako osoby przyjaznej, godnej zaufania oraz służącej pomocą w trudnych sytuacjach.

źródło – oficer prasowy KPP w Sokółce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl