"Zielona Szkoła" z mundurem - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Zielona Szkoła" z mundurem

Data publikacji 22.06.2012

Policjanci z sokólskiej komendy odwiedzili dzieci wypoczywające na obozie "Zielona Szkoła". Była to doskonała okazja do przypomnienia o różnego rodzaju zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się dzieci podczas wakacyjnego wypoczynku.

Wczoraj funkcjonariusze sokólskiej Policji w ramach realizowanych działań prewencyjnych „Bezpieczne wakacje" przeprowadzili spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sokółce odpoczywającymi na obozie "Zielona Szkoła" w Wysokich Laskach. Wspólnie omówiono zagrożenia jakie mogą czyhać na dzieci podczas wakacyjnego wypoczynku oraz przypomniano o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nad wodą, jak też w kontakcie z agresywnym psem. Atrakcją spotkania była prezentacja sprzętu będącego na wyposażeniu sokólskiej Policji. Każde dziecko mogło także posiedzieć w radiowozie czy też obejrzeć specjalistyczny sprzęt. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało odblaski.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.sokolka.policja.gov.pl