Zderzenie trzech opli na krajowej ósemce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie trzech opli na krajowej ósemce

Data publikacji 16.07.2012

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do jakiego doszło wczoraj w południe w gminie Suchowola. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają policjanci z Posterunku Policji w Suchowoli.

Wczoraj, po godzinie 12.00 dyżurny Policji w Dąbrowie Białostockiej otrzymał zgłoszenie, według którego doszło do wypadku drogowego na trasie Augustów – Suchowola w rejonie miejscowości Ostrówek. Funkcjonariusze szybko dotarli na miejsce zdarzenia. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 62-latek jadący astrą w kierunku Suchowoli, najprawdopodobniej chorujący na cukrzycę mógł stracić przytomność. Na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doszło do zderzenia z corsą, którą podróżował 56-latek. Następnie uderzył w podróżujących vectrą, mieszkańców Żor. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby: kierujący astrą i jego pasażerka oraz jadący corsą, które trafiły do szpitala. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają policjanci z Posterunku Policji w Suchowoli.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.sokolka.policja.gov.pl