Motorowerzystka zderzyła się z fiatem - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Motorowerzystka zderzyła się z fiatem

Data publikacji 18.07.2012

58-letnia motorowerzystka trafiła do szpitala po zderzaniu z samochodem marki Fiat Siena, do którego doszło wczoraj na trasie Szudziałowo – Kamionka Stara. Okoliczności wypadku ustalają sokólscy policjanci.

Wczoraj, po godzinie 14.00 dyżurny sokólskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym. Z informacji wynikało, że do zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Kolonia Słójka, w gminie Szudziałowo. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kobieta jadąc motorowerem w kierunku Starej Kamionki, najprawdopodobniej podczas wyprzedzania 19-latki poruszającej się rowerem, zjechała na lewy pas drogi w wyniku czego uderzyła w nadjeżdżającego z naprzeciwka fiata. Motorowerzystka z obrażeniami głowy i kolana trafiła do szpitala. Na szczęście 54-letniemu kierowcy oraz  rowerzystce nic się nie stało. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają sokólscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.sokolka.policja.gov.pl