Wypadek z promilami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek z promilami

Data publikacji 22.08.2012

Sokólscy policjanci zatrzymali 45-letniego kierowcę golfa. Mężczyzna spowodował wypadek i zbiegł z miejsca. Jak się okazało był pijany. 21-letnia pasażerka z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godziny 18.40 dyżurny sokólskiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym w pobliżu miejscowości Kraśniany. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 45-letni kierowca golfa najprawdopodobniej wyjeżdżając z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na pobocze drogi i dachował. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Dzięki czujności jednego ze świadków zdarzenia oraz szybkiej reakcji mundurowych sprawca został zatrzymany. Jak się okazało był pijany. Badanie alkomatem wykazało, w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. 21-letnia pasażerka, która podróżowała na "stop-a" z podejrzeniem urazu kręgosłupa trafiła do szpitala. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl