Wypadek z łosiem - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek z łosiem

Data publikacji 31.08.2012

W wyniku zderzenia forda z łosiem, a następnie dostawczym mercedesem 26-letni kierowca mondeo w ciężkim stanie, nieprzytomny trafił do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają sokólscy policjanci. Apelują także o ostrożność.

Wczoraj, przed godziną 23.00 na drodze relacji Sokółka – Sokolany doszło do poważnego wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 26-letni kierowca forda jechał w kierunku Woronian. W pewnym momencie z pobocza wprost pod koła nadjeżdżającego auta wbiegł łoś. Na skutek zderzenia ze zwierzęciem mondeo zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło czołowo w jadącego z przeciwka dostawczego mercedesa. W wyniku zdarzenia kierujący osobówką mężczyzna w ciężkim stanie, nieprzytomny został przetransportowany do szpitala. Więcej szczęścia miał 30-letni kierowca busa, któremu nic się nie stało, natomiast zwierzę padło. Teraz szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Sokółki. Apelują także o ostrożną jazdę, zwłaszcza na zalesionych odcinkach tras, gdyż właśnie tam najczęściej dochodzi do tego typu zdarzeń.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl