Spotkanie sokólskich policjantów z kadrą pedagogiczną - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie sokólskich policjantów z kadrą pedagogiczną

Data publikacji 12.09.2012

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2012/2013 sokólscy policjanci uczestniczą w spotkaniach z radami pedagogicznymi szkół podstawowych i gimnazjalnych w ramach działań "Bezpieczna droga do szkoły/domu".

W trosce o bezpieczeństwo uczniów policjanci sokólskiej komendy w bieżącym tygodniu odwiedzą szkoły na terenie całego powiatu. Wczoraj mundurowi wzięli udział w posiedzeniu Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Kamionce Starej. Mundurowi poruszali tematykę związaną z bezpieczeństwem uczniów, w tym dotyczącą także odpowiedzialności prawnej nieletnich i algorytmu postępowania w sytuacji stwierdzenia popełnienia czynu karalnego i zachowań będących przejawem demoralizacji. Uczestnikom wręczono Informatory Kadry Pedagogicznej Placówek Oświatowych. Planowane są kolejne trzy tego typu spotkania w: Szkole Podstawowej w Lipinie, Zespole Szkół Integracyjnych i Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl