Uratowany od zamarznięcia - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowany od zamarznięcia

Data publikacji 04.03.2013

Dzięki telefonicznej informacji o leżącym w śniegu mężczyźnie i natychmiastowej interwencji sokólskich policjantów udało się uchronić 38-latka przed skutkami wyziębienia.

Wczoraj przed godziną 19.00 dyżurny sokólskiej Policji powiadomiony został o osobie leżącej na ulicy Nowej. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam zastali mężczyznę, od którego czuć było silną woń alkoholu, oraz który nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Okazało się, że jest to 38-letni mieszkaniec miasta. Zziębniętego mężczyznę mundurowi odwieźli do domu, gdzie przekazali go pod opiekę rodzinie. Dzięki informacji przekazanej mundurowym oraz szybkiej interwencji policjantów nie doszło do tragedii.

Sokólscy policjanci w dalszym ciągu apelują o przekazywanie informacji dotyczących osób potrzebujących pomocy. Pamiętajmy, że dzięki szybkiej informacji przekazanej właściwym służbom można zapobiec tragedii i uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. „Nie bądźmy obojętni” - Reagujmy!

997 - Policja

999 - Pogotowie Ratunkowe

800 444 989 - telefon do CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO - pod tym numerem telefonu, przez całą dobę można uzyskać informacje na temat czynnych noclegowni, ogrzewalni oraz miejsc gdzie można zjeść ciepły posiłek

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji