Uratowany od zamarznięcia - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowany od zamarznięcia

Data publikacji 11.03.2013

Dzięki natychmiastowej interwencji sokólskich policjantów udało się uchronić 66-latka przed skutkami wyziębienia. Pijany mężczyzna siedział na poboczu drogi. Mundurowi odwieźli 66-latka do miejsca zamieszkania.

W miniony piątek przed godziną 21.00 funkcjonariusze z Posterunku Policji w Janowie jadąc drogą pomiędzy Janowem a Marchelówką zauważyli siedzącego na poboczu drogi mężczyznę. Jak się okazało 66-letni mieszkaniec okolicznej wsi był kompletnie pijany, nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Zziębniętego mężczyznę mundurowi odwieźli do domu. Dzięki szybkiej interwencji policjantów nie doszło do tragedii.

Sokólscy policjanci w dalszym ciągu apelują o przekazywanie informacji dotyczących osób potrzebujących pomocy. Pamiętajmy, że dzięki szybkiej informacji przekazanej właściwym służbom można zapobiec tragedii i uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. „Nie bądźmy obojętni” - Reagujmy!

997 - Policja

999 - Pogotowie Ratunkowe

800 444 989 - telefon do CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO - pod tym numerem telefonu, przez całą dobę można uzyskać informacje na temat czynnych noclegowni, ogrzewalni oraz miejsc gdzie można zjeść ciepły posiłek.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji