Śmiertelny wypadek na DK 8 - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na DK 8

Data publikacji 03.06.2013

Jedna osoba zginęła w skutek zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.

Wczorajj około godziny 3.00 dyżurny sokólskiej Policji został poinformowany o wypadku drogowym na drodze krajowej numer 8 w rejonie miejscowości Grymiaczki, gm. Suchowola. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 35-letni Białorusin, kierujący samochodem osobowym marki Saab najprawdopodobniej na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyło się z ciężarową scanią z naczepą, kierowaną przez 48-letniego obywatela Łotwy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 35-letni kierujący osobówką zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl