Zderzenie dwóch peugeotów - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie dwóch peugeotów

Data publikacji 19.09.2013

W wyniku czołowego zderzenia dwóch peugeotów, jeden z kierowców trafił do szpitala. Okazało się, że drugi był pijany. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają dąbrowscy policjanci.

Wczoraj około godziny 14.30 dyżurny dąbrowskiej Policji poinformowany został o zderzeniu dwóch peugeotów na ulicy Jana Pawła II. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam policjanci wstępnie ustalili, że 32-letni kierowca partnera, jadąc od strony Suchowoli, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z nadjeżdżającą 407-ką. Okazało się, że kierujący nią 41-letni mieszkaniec Suchowoli był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Natomiast 32-latek z urazem głowy, złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami został śmigłowcem przetransportowany do szpitala. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku ustalają dąbrowscy policjanci.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl