Groźna kolizja z promilami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Groźna kolizja z promilami

Data publikacji 02.10.2013

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca toyoty, który czołowo zderzył się z nadjeżdżającym tirem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Teraz nieodpowiedzialny 50-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj tuż przed godziną 23:00 w miejscowości Krzywa w gminie Suchowola doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Poinformowani o nim policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że kierowca toyoty, na prostym odcinku drogi, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym ciężarowym dafem. Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie doznał poważniejszych obrażeń. Natomiast okazało się, że jadący corollą 50-latek nie miał prawa jazdy i był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.  Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl