Wypadek na terenie gminy Korycin - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na terenie gminy Korycin

Data publikacji 15.11.2013

W wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło na krajowej ósemce, dwie osoby trafiły do szpitala. Sokólscy policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

Wczoraj około godziny 10.30 dyżurny sokólskiej Policji poinformowany został o zdarzeniu drogowym. Do wypadku doszło w gminie Korycin w miejscowości Kumiała. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 22-letni kierujący ciężarową scanią, jadąc w kierunku Białegostoku nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w jadącego przed nim renault trafic. Następnie 70-latek, kierujący octavią jadąc w tym samym kierunku wjechał w tył naczepy scani.  W wyniku zderzenia 53-letni kierowca renault z pasażerką trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy pojazdów uczestniczących w zdarzeniu byli trzeźwi. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają sokólscy policjanci.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl