Kolejna osoba uratowana przed wychłodzeniem - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna osoba uratowana przed wychłodzeniem

Data publikacji 13.12.2013

Dzięki szybkiej interwencji sokólskich policjantów kolejny raz udało się uchronić nietrzeźwą osobę przed wychłodzeniem organizmu. Mocno zziębnięta 50-latka trafiła do szpitala.

Wczoraj, kilkanaście minut przed godziną 18.00 dyżurny sokólskiej Policji został poinformowany o osobie leżącej na ulicy Białostockiej, w pobliżu tamtejszego przejazdu kolejowego. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam znaleźli mocno zziębniętą kobietę. Okazało się, że 50-letnia mieszkanka miasta była nietrzeźwa. Nie była w stanie wytłumaczyć co się stało. Wychłodzona kobieta trafiła do szpitala. Na szczęście dzięki sygnałowi od przypadkowych osób oraz szybkiej reakcji sokólskich policjantów nie doszło do tragedii.

Każda informacja dotycząca miejsc przebywania osób bezdomnych, samotnych, niezaradnych życiowo, które narażone są na wyziębienie organizmu może uratować życie. „Nie bądźmy obojętni” – Reagujmy!

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl