Podsumowanie świątecznych dni w powiecie sokólskim - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie świątecznych dni w powiecie sokólskim

Data publikacji 27.12.2013

Spokojnie mieszkańcy powiatu sokólskiego obchodzili Święta Bożego Narodzenia. W tym czasie sokólscy policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych na terenie powiatu. Nie obyło się jednak bez wezwań mieszkańców powiatu oraz naruszeń prawa na naszych drogach.


W trakcie minionych Świąt Bożego Narodzenia na terenie powiatu sokólskiego nie odnotowano poważniejszych zdarzeń kryminalnych, jednak nie obyło się bez zdarzeń drogowych. Ponadto sokólscy mundurowi 49 razy interweniowali na wezwania mieszkańców powiatu.

W dzień wigilijny, o godzinie 10.30 na ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dąbrowie doszło do pierwszej kolizji drogowej. 46-latek, kierowca fiata uderzył w nieuruchomioną toyotę, podczas nieprawidłowego parkowania. Kilka godzin później w pobliżu miejscowości Chreptowce doszło do kolejnego zderzenia pojazdów. 57-latek kierując nissanem, nieprawidłowo wymijał jadące z naprzeciwka audi, w wyniku czego doszło do zderzenia bocznego pojazdów. W świąteczną środę, o godzinie 17.05 sokólscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolejnej stłuczce, do której doszło na trasie Popławce – Starowlany. Tam na miejscu ustalili, że nieustalony pojazd jadąc w kierunku wsi Starowlany podczas manewru wymijania uderzył w lusterko opla, którym jechała 23-letnia kobieta. Sprawca kolizji oddalił się z miejsca. Natomiast wczoraj, o godzinie 16.40 miała miejsce kolizja drogowa na trasie Kudrawka - Nowy Dwór. W tym przypadku doszło do zderzenia bocznego fiata, którym kierował 33-latek z bmw, którym jechał 23-latek.

 Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Policjanci sprawców trzech kolizji ukarali mandatami karnymi.

  

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl