Nietrzeźwy weekend na drogach powiatu sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy weekend na drogach powiatu sokólskiego

Data publikacji 30.12.2013

Sokólscy policjanci zatrzymali 5 kierowców, którzy w miniony weekend zdecydowali się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu. Teraz wszyscy za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Sokólscy policjanci podczas minionego weekendu zatrzymali pięcioro nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. W miniony piątek w Dąbrowie około godziny 15.30 mundurowi zatrzymali do kontroli audi. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości siedzącego za kierownicą 33-latka okazało się, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 34-latek jadący golfem. Zatrzymany w niedzielę o 19.00, w tej samej miejscowości mężczyzna miał blisko 2 promile. Natomiast po godzinie 20.30 w Trofimówce funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę 40-latkowi, który kierował daewoo, a badanie alkomatem wykazało w jego przypadku ponad 2 promile. Kilka godzin później na trasie Janów - Jasionowa Dolina policjanci zatrzymali do kontroli 40-latkę kierującą renault. Kobieta miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ostatnim kierującym zatrzymanym w niedzielę był 34-latek jadący seatem w Sokółce na ulicy Kolejowej. W jego przypadku urządzenie pokazało blisko 2 promile. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący cordobą nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz cała piątka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl