Sokólscy dzielnicowi odzyskali kradziony telefon - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy dzielnicowi odzyskali kradziony telefon

Data publikacji 21.03.2014

Sokólscy dzielnicowi w ramach prowadzonych działań „Nieletni” zatrzymali dwóch poszukiwanych nastolatków. Dodatkowo u jednego z nich, w trakcie sprawdzenia ujawnili kradziony telefon. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

Wczoraj o godzinie 16.15 podczas patrolowania ulicy Osiedle Zielone sokólscy dzielnicowi podjęli legitymowanie grupy młodych osób. W trakcie kontroli okazało się, że dwaj z nich są poszukiwani celem doprowadzenia do ośrodka wychowawczego. Dodatkowo jeden z nich miał przy sobie kradziony telefon komórkowy. Aparat figurował w systemie policyjnym jako utracony w wyniku kradzieży w listopadzie ubiegłego roku. 17-letni mieszkaniec miasta tłumaczył, że dostał nokię od kolegi w zamian za swój stary telefon. Dodał, że nie wiedział, że aparat jest kradziony. Nastolatków zatrzymano, natomiast telefon zabezpieczono do dalszych czynności. Za paserstwo młody człowiek odpowie przed Sądem dla Nieletnich.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl