Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu sokólskiego

Data publikacji 31.03.2014

W miniony weekend sokólscy policjanci ujawnili dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich chciał uniknąć odpowiedzialności. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

 W miniony weekend sokólscy policjanci ujawnili dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy postanowili usiąść za kierownicę „na podwójnym gazie”. W sobotę, o godzinie 20.30 dyżurny sokólskiej policji został poinformowany o nietrzeźwym kierującym. Według zgłoszenia wynikało, że jadący w kierunku Suchowoli kierujący fordem może być pod wpływem alkoholu. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierowcy okazało się, że jest trzeźwy. Po chwili na miejsce dojechały osoby zgłaszające, które wskazały jako kierującego 33-latka. Byli świadkami, jak nietrzeźwy kierowca zamienia się miejscem z pasażerem. Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów. Kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę mundurowi ujawnili wczoraj po północy, w Sokółce na ulicy Białostockiej. 18-latek kierujący oplem w wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu, a ponadto okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania. Obaj mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl