Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Kieruj się rozsądkiem” - policjanci ostrzegają motocyklistów przed brawurą na drodze

Data publikacji 29.04.2014

Bezpieczeństwo motocyklistów to jedna z odsłon kontynuowanej w tym roku ogólnopolskiej  kampanii „Kieruj się rozsądkiem”. Sokólscy policjanci, włączeni w działania, ostrzegają motocyklistów przed brawurą i brakiem rozsądku za kierownicą.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, włączyli się w ogólnopolską kampanię na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzisiaj ostrzegali przed brawurą i brakiem rozsądku za kierownicą jednośladów,  zachęcali do kulturalnej jazdy i wzajemnego poszanowania na drogach. Policjanci rozdawali naklejki promujące działania „Kieruj się rozsądkiem”. Założeniem tej kampanii jest uświadomienie wszystkim użytkownikom dróg, że prawidłowe zachowanie, życzliwość i brak agresji pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo i jakość życia uczestników ruchu drogowego. Tegoroczne działania „Kieruj się rozsądkiem” są kontynuacją zapoczątkowanej w 2013 roku kampanii organizowanej w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl