Pijana kierująca podróż zakończyła w rowie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana kierująca podróż zakończyła w rowie

Data publikacji 02.10.2014

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała kierująca citroenem, która straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. 36-latce sokólscy policjanci zatrzymali prawo jazdy, a jej nieodpowiedzialnym zachowaniem zajmie się teraz sąd.

Wczoraj około godziny 18.20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokółce został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Makowlany – Sidra. Mundurowi natychmiast pojechali na wskazane miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 36-letnia kierująca citroenem najprawdopodobniej z powodu nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi do rowu. Na szczęście w wyniku zdarzenia kierująca oraz jej pasażerka nie doznały poważnych obrażeń, a jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że siedząca za kierownicą pojazdu 36-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne postępowanie kobieta odpowie teraz przed sądem.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl