Drzemka w bagażniku skody - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Drzemka w bagażniku skody

Data publikacji 21.10.2014

29-latek po alkoholowej libacji uciął sobie drzemkę w bagażniku skody zaparkowanej na jednej z posesji w Sokółce. O poranku sokólscy policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj, tuż przed godziną 7.00 dyżurny sokólskiej Policji został poinformowany o mężczyźnie, który śpi w bagażniku pojazdu należącego do mieszkanki Sokółki. Mundurowi, którzy pojechali się na miejsce ustalili,  że zgłaszająca 35-latka w chwili gdy przywiozła dwoje dzieci do szkoły zorientowała się, że w bagażniku jej skody śpi nieznany jej mężczyzna. Okazało się, że siedzący w bagażniku 29-letni mieszkaniec miasta nie wie jak znalazł się w aucie. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że w godzinach nocnych spożywał alkohol w znacznych ilościach. 29-latek najprawdopodobniej wszedł na posesję zgłaszającej, gdzie znalazł miejsce na drzemkę w niedomykniętym bagażniku skody.Nietypowa sytuacja zakończyła się rozmowa i pouczeniem 29-latka.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl