Wpadł na narkotykach, kradzieży i paserstwie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł na narkotykach, kradzieży i paserstwie

Data publikacji 20.11.2014

Sokólscy policjanci zatrzymali 49-latka, który w miejscu zamieszkania uprawiał 12 krzaków konopi indyjskich i dodatkowo posiadał prawie 124 gramy marihuany. W trakcie przeszukania w mieszkaniu mundurowi ujawnili także nielegalne przyłącze energii elektrycznej  i  kradziony komplet kół samochodowych. Dziś mężczyzna usłyszy zarzuty i za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać w domu duże ilości środków odurzających. Wczoraj podczas przeszukania jego mieszkania, w  ukrytym pomieszczeniu znaleźli 12 roślin konopi indyjskich oraz zestaw do ich uprawy. Dodatkowo  zabezpieczyli prawie 124 gramy marihuany. Podczas dalszego sprawdzania domu policjanci ujawnili także nielegalne przyłącze energii elektrycznej, które pozwalało na pobór prądu z pominięciem urządzenia pomiarowego. Funkcjonariusze odnaleźli tam również komplet kół do samochodu, który został skradziony kilka tygodni wcześniej z jednej z sokólskich posesji. Mundurowi zatrzymali 49-latka. Dziś mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, ich uprawy, kradzieży energii elektrycznej oraz paserstwa. Teraz mieszkaniec Sokółki za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl