Uwaga na oszustów, którzy oszukują przy rozmienianiu pieniędzy - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga na oszustów, którzy oszukują przy rozmienianiu pieniędzy

Data publikacji 24.11.2014

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców apelujemy o czujność i rozwagę, które mogą uchronić przed konsekwencjami strat finansowych.W minioną środę doszło do oszustwa w jednym ze sklepów spożywczych w Sokółce. To już kolejny taki przypadek. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia i poszukują sprawców.

W minioną środę dyżurny sokólskiej Policji został powiadomiony o oszustwie w jednym z sokólskich sklepów spożywczych. Ustalono, iż do ekspedientki podszedł mężczyzna z prośbą o rozmienienie mu banknotu. W chwili kiedy otrzymał pieniądze, wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni zamienił jeden banknot na banknot o niższym nominale i powiadomił ją o rzekomej pomyłce, którą kobieta wyrównała. Sprawca oddalił się, natomiast ekspedientka zorientowała się, że została oszukana.   

Sokólscy policjanci apelują o czujność i rozwagę, które mogą uchronić przed stratami finansowymi.Bądźmy ostrożni! Nie dajmy się oszukać!


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl